#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 17. јануар

Среда, 16. јануар 2019, 17:22 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД  Градско гробље:


ДАНИЦА (ДРАГОЉУБ) КУЦУЛОВИЋ -урна-  1935. у 9.45
АНЂЕЛКА (ЛАЗАР) БЛАГОВИЋ -испраћај- 1936. у 10.30
МАРИЈА (СИМО) ГЛАВАШ 1931. у 11.15
ОСТОЈА (ИЛИЈА) ЛОЈОВИЋ 1941. у 12.00
БОЖИЦА (ФРАЊА) КОСТИЋ 1943. у 12.45
ВИДОСАВА (МИЛОШ) ЛАЂЕВИЋ 1928. у 13.30
НАДА (МИРКО) БИВОЛАРЕВИЋ 1925. у 14.15
МИЛИНКО (МИЛЕ) МАРИЋ -урна- 1930. у 15.00


Алмашко гробље: ЂОРЂЕ (БЛАГОЈЕ) ПАРОШКИ 1930. у 13.00
КОВИЉ  Горње гробље:  САВА (ТОДОР) РЕПИЋ 1917. у 13.00

Искључења струје

Среда, 16. јануар 2019, 14:53 извор: "Електровојводина" АД

Дана 17.01.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Јанка Веселиновића  11-15

Илије Бирчанина  14-56 и 19, 59А

09.00 – 10.30

Живојина Ћулума  17-41 и 2-8

09.00 – 12.00

 

2.

Kовиљ

Део ул. Змај Јовина, Паје Гаћеше, Бранка Бајића и Саве Зорића

08.30 – 13.30

Дана 17.01.-18.01.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Kовиљ

Део ул. Петра Драпшина, Иве Лоле Рибара, Бранка Бајића и Жарка Зрењанина

08.30 – 13.30

Дана 18.01.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Матице  српске  9-19 и 20-28

Стеријина 2-20

Светосавска 1-7

Петра Кочића  8-12

Земљане ћуприје 1-3 и 2, 2а

Саве Вуковића 9-15

Барањска 10-14

08.30 – 11.00

Распоред сахрана и испраћаја за 16. јануар

Уторак, 15. јануар 2019, 15:54 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД  Градско гробље:


ЗОРА (ГАВРА) НЕДЕЉКОВИЋ –урна, 1925. у  9.45
СТАНИША (ДРАГОМИР) СТЕФАНОВИЋ, 1939. у  10.30
ЉИЉАНА (ГЕОРГИЈЕ) СТЕВАНОВ, 1952. у  11.15
МИЛОВАН (ЈОВАН) КАРАНОВ, 1940. у  12.00
ХАНА (САВКО) КАРАБАШ, 1937. у  12.45
МИТАР (ЦВИЈО) ШОБОТ, 1955. у  13.30
БРАНКА (РАДЕ) СКЕНЏИЋ, 1948. у  14.15
РАДОМИР (МИТАР) РАДОВИЋ, 1940. у  15.00


ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: НИКОЛА (ГОЈКО) ЗЕЧЕВИЋ, 1955. у  11.00
ПЕТРОВАРАДИН Нови Мајур: ОЛГА (ГРЕГОР) ХУЊАДИ, 1931. у  13.00
ФУТОГ Централно гробље:БОЈА (МИЛЕ) КЉАЈИЋ, 1943. у  13.00
КАЋ  Месно гробље: СТАНИЈА (МИХАЈЛО) ВУЛИН, 1949. у  13.00

Искључења струје

Уторак, 15. јануар 2019, 14:28 извор: "Електровојводина" АД

 

Дана 15.01.-16.01.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Ковиљ

Део улица:

Змај Јовина, Иве Лоле Рибара, Ђорђа Бешлина, Јована Ћулума, Бранка Бајића и Лазе Костића

08.30 – 13.30

Дана 16.01.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Сремска Каменица

Поп В. Зечевића  2-20 и 3-17

Војнова 2-46 и 15-37

Бранка Ћопића 2-40А и 1-21

Васе Стајића 8-48 и 9-23

Војводе Мишића 32-58 и 45-69

Фрушкогорски пут  4-54 и 7-33

Јагода 2-4 и 1-5

Шимширова  18

Ђуре Јакшића 2-8 и 1-17А

Николе Тесле 2-14 и 3-13

Митра Урошевића 4-10 и 1-5

Партизанска 3-5

Сремска 2-4, 8 и 7-9

ФИРМЕ: Војни објекат ДОЊА КАМЕНИЦА

08.30 – 10.00

2.

Чортановци

Део викенд насеља Средњи брег од трафо станице према путу за Чорановце

09.00 – 12.00

Дана 16.01.-17.01.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Kовиљ

Део ул. Змај Јовина, Паје Гаћеше, Бранка Бајића и Саве Зорића

08.30 – 13.30

Дана 17.01.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Јанка Веселиновића  11-15

Илије Бирчанина  14-56 и 19, 59А

09.00 – 10.30

Дана 17.01.-18.01.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Kовиљ

Део ул. Петра Драпшина, Иве Лоле Рибара, Бранка Бајића и Жарка Зрењанина

08.30 – 13.30

Распоред сахрана и испраћаја за 15. јануар

Понедељак, 14. јануар 2019, 17:26 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД  Градско гробље:
БЕЛА  ВАРГА 1952. у  9.45
ЗОРАН (МИЛАДИН) ЛАТАС 1961. у  12.00
МИЛОРАД (РАДЕ) ЂИЛАС 1929. у  12.45
ИВАНКА (ЉУБОМИР) АРСИЋ 1932. у  13.30

КАЋ  Месно гробље: ДУШАН (УРОШ) ЦВЈЕТИЋАНИН 1952. у  13.00
ФУТОГ Централно гробље: МИЛОВАН (САВО) АНТИЋ 1956. у  13.00