#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 20. јул

Четвртак, 19. јул 2018, 16:18 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД  Градско гробље:
ВЛАДИМИР (РАДЕ) ВИДИЋ, 1928. у 12.00
РАДИВОЈ (СТЕВАН) САРЧЕВ, 1959. у 12.45
РАДОВАН (МИЛАН) ДУНЂЕРОВИЋ, 1932. у 13.30
ЉУБИЦА (ЖИВАН) НИКОЛОВ, 1926. у 14.15
СМИЉАНА (МИТАР) ЂАТКОВ, 1936. у 15.00

БУКОВАЦ  Месно гробље:    КАТИЦА (САВА) ЉУБИНКОВИЋ, 1930. у 11.00

Искључења струје

Четвртак, 19. јул 2018, 13:23 извор: "Електровојводина" АД

 

Дана 20.07.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Бањалучка 4-20, 5-15;
Славка Родића 2-38Б, 42, 46-70, 74-92, 1-15, 23-33, 37-57, 63-73;
Симе Шолаје 2, 1-5;
М.Стојановића 35;

Јоргованска 2-8, 1-7;
Крагујевачка 62;
Смедеревска 4-38;
Бранка Ћопића 144-154, 175-191;
Ветерничка 15;
Ј.Коњовића 2:
ПУ „Радосно детињство“:

08.30 – 10.30

Део насеља Адице од улице Нова 21, Нова 32, Нова 4, Нишка, Ђ. Карађорђевића, Луке Дотлића, Крагујевачке и до ул. Ветерничка:

11.30 – 13.30

Повремено у ул. Морнарска од ул. Хероја Пинкија према насипу:

09.30 – 11.30

П.Чарнојевића 22 и 25-27;
Текелијина 22-26 и 15;
Југ Богдана 10:

Повремено између

08.00 – 14.00

Булевар Ослобођења 66 са свим улазима;
Новосадског сајма 3-11;
Косанчић Ивана 1-7:

Ружин гај 1-29, 2-3;
Суботичка 29:

09.00 – 11.00

Распоред сахрана за четвртак, 19. јул

Среда, 18. јул 2018, 18:48 извор: НовосадскаТВ

Распоред сахрана за четвртак, 19. јул,

НОВИ САД  Градско гробље:
СОФИЈА (НИКОЛА) СТАРЧЕВИЋ, 1937. у 10.30
ИВАНКА (ДУШАН) ЂУКИЋ, 1934. у 12.00
КАТАЛИН (ИМРЕ) КИШ, 1924. испраћај у 12.45
АРАНКА (ЈАНОШ) ТЕРЕК, 1972. у 13.30

ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:
ВЛАДИМИР (ЈАНКО) БИРЕШ, 1950. у 13.00

ФУТОГ Горње старо гробље:
БОСИЉА (ДУШАН) ДРАЖЕТА, 1938. у 10.30

Искључења струје

Среда, 18. јул 2018, 13:19 извор: "Електровојводина" АД

Дана 19.07.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Тоне Хаџића 13:

09.00 – 11.00

Беочинска 22, 5,13, 17, 21;
Космајска 18-20, ББ, 7, 11, 11А, 15-21;
Ибарска 2,4,4А, ББ, 1;
Кијевска 12-24, 13-21;
Лазе Пачуа 14, 18, 26, 3-7, 11, 13, 17;
НС Глас и Хидрант:

11.30 – 13.30

Бранка Ћопића 106-108, 120-142, 121-145, 151-177;
М.Стојановића 4-38, 5-33;
Каменичка 2,6-22, 1-19А;
Симе Шолаје 2А, 6, 10-52, ,ББ, 11-15, 21, 27-39;

Жикице Јовановића 2-12, 1-15;
Златиборска 30-34;
Подунавска 36;
Нова 4       60, 67;
Славујева 36-38;
С.М.Сарајлије 94-96;
Томе Росандића 46;

Посластичарница „Змај“, Месна заједница, Хотел „Дринић“, Маркет „Браво“, Локал „Гомекс“, Телеком и П.П. Агрожив:

08.30 – 10.30

Грозде Гајшин 4-8;
Пашићева 9-13(19-23):

08.30 – 10.30

2.

Беочин

Предајник на Црвеном Чоту;
Одмаралишта Осовље, Летенка и Бранковац:

08.30 – 13.00

Манастирски пут 1-15, 2-28;
Насеље Аласовац

Стојана Вукосављевића 134-138, 135А,135:

09.00 – 11.00

Дана 20.07.2018. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Бањалучка 4-20, 5-15;
Славка Родића 2-38Б, 42, 46-70, 74-92, 1-15, 23-33, 37-57, 63-73;
Симе Шолаје 2, 1-5;
М.Стојановића 35;

Јоргованска 2-8, 1-7;
Крагујевачка 62;
Смедеревска 4-38;
Бранка Ћопића 144-154, 175-191;
Ветерничка 15;
Ј.Коњовића 2:
ПУ „Радосно детињство“:

08.30 – 10.30

Део насеља Адице од улице Нова 21, Нова 32, Нова 4, Нишка, Ђ. Карађорђевића, Луке Дотлића, Крагујевачке и до ул. Ветерничка:

11.30 – 13.30

Повремено у ул. Морнарска од ул. Хероја Пинкија према насипу:

09.30 – 11.30

П.Чарнојевића 22 и 25-27;
Текелијина 22-26 и 15;
Југ Богдана 10:

Повремено између

08.00 – 14.00

Булевар Ослобођења 66 са свим улазима;
Новосадског сајма 3-11;
Косанчић Ивана 1-7:

Ружин гај 1-29, 2-3;
Суботичка 29:

09.00 – 11.00

2.

Бегеч

Ђуре Јакшића 21-51, 30-48А:

Распоред сахрана и испраћаја за 18. јул

Среда, 18. јул 2018, 09:41 извор: НовосадскаТВ

1.

Добривоје (Коста) Марковић

1940.

Градско гробље  - испраћај

10:30

2.

Розалија (Андрија) Радонић

1937.

Градско гробље

11:15

3.

Дубравка (Ђуро) Сучу

1959.

Градско гробље  - испраћај

12:00

4.

Стеван (Ангелина) Јанковић

1949.

Градско гробље

12:45

5.

Андрија (Петар) Милаковић

1932.

Градско гробље

13:30

6.

Милорад (Јово) Чанковић

1947.

Градско гробље

14:15

7.

Вера (Милутин) Димитријевић

1928.

Градско гробље 

15:00

8.

Стојан (Зиско) Пацески

1925.

Ново гробље (Петроварадин)

15:00

9.

Ђорђе (Лаза) Петровић

1929.

Месно гробље (Нови Лединци)

15:00