#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 20. мај

Недеља, 19. мај 2019, 11:08 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

ЛУКА (ВАСИЉ) БЈЕЛЕТИЋ – испраћај, 1933. у  9.45
ДАНИЦА (СТЕВАН) КУЗМАНОВИЋ  -урна, 1921. у  10.30
ТЕРЕЗИЈА (АНТУН) НАЂ – урна, 1933. у  11.15
СОЊА (СИМО) МАЈСТОРОВИЋ, 1967. у  12.00
МИЛОРАД (НИКОЛА) БЕШЕВИЋ, 1947. у  12.45
ЗОЛТАН (ЛАЈОШ) СЕЛЕШ, 1957. у  13.30
МИЛЕ (МИХАЈЛО) ЋУРЧИЋ –испраћај, 1948. у  14.15
ОСТОЈА (МИЛЕ) АНИЧИЋ, 1931. у  15.00
 
Католичко гробље: ЈОСИП (АНТАЛ) ВАЛО, 1923 у  13.00
БУКОВАЦ  Месно гробље:  ДРАГА (МИКА) ЈОЦИЋ, 1935 у  15.00

Искључења струје

Петак, 17. мај 2019, 14:32 извор: "Електровојводина" АД

Дана 20.05.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:. -

1.

Нови Сад

Шумадијска (надземна мрежа) 21-25, 12, 14:

09.00 – 13.00

Шекспирова 1-9;
Булевар Цара Лазара 41-45;
Народног фронта 20;
Маркет:

08.30 – 10.30

Булевар Цара Лазара 47-65;
Шекспирова 2-6:

11.30 – 13.30

Дана 21.05.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:. -

1.

Нови Сад

Шекспирова 8, 10, 12;
Народног фронта 28-34, 52;

Трафика и Банка:

11.30 – 13.30

Шекспирова 9,11;
Народног фронта 22-26:

08.30 – 10.30

2.

Черевић

Краљаљ Петра Првог од Глигорија Лазића према Бразилији:

08.30 – 13.00

3.

Петроварадин

Прерадовићева 77-89:

09.00 – 13.00

Распоред сахрана и испраћаја за 17. мај

Четвртак, 16. мај 2019, 21:03 извор: НовосадскаТВ

1.

Радован (Ђорђе) Мићић

1944.

Градско гробље - похрана урне

09:45

2.

Анка (Марко) Тривунчић

1922.

Градско гробље

10:30

3.

Петар (Бранко) Григоријевић

1945.

Градско гробље - испраћај

11:15

4.

Гордана (Јово) Бојовић

1952.

Градско гробље - похрана урне

12:00

5.

Миомир (Момчило) Јеремић

1953.

Градско гробље

12:45

6.

Јелена (Данило) Манојловић

1941.

Градско гробље - похрана урне

13:30

7.

Олга (Петар) Црнић

1935.

Градско гробље

13:30

8.

Невенка (Никола) Жакула

1936.

Градско гробље

14:15

9.

Душанка (Драго) Капор

1954.

Градско гробље

15:00

10.

Шандор (Маћаш) Фехер

1935.

Католичко гробље (Нови Сад) - похрана урне

11:00

11.

Радмила (Јован) Иванчевић

1925.

Алмашко гробље (Нови Сад)

13:00

12.

Томислав (Роко) Тил

1925.

Старо гробље (Петроварадин)

13:00

13.

Радоја (Милован) Свитлица

1937.

Буковац (Буковац)

15:00

Распоред сахрана и испраћаја за 16. мај

Среда, 15. мај 2019, 15:04 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД Градско гробље:


РАДОИЦА (СЕРАФИМ) ГАЋИЋ, 1961. у 10.30
ВИКТОРИЈА (ЈОСИП) ШТЕФАНКО, 1934. у 11.15
ЈОСИП (ФРАЊА) КОВАЧЕВИЋ, 1948. у 12.00
МИЛКА (ГАВРИЛО) РАЂЕНОВИЋ, 1931. у 12.45
ЛАЗАР (МИЛАН) ОВЦИН, 1946. у 13.30
ЖАКЛИНА (ЦВИЈО) ВЕЉКОВИЋ, 1974. у 14.15
ЖИВОТА (СТАНОЈЕ) ЂОРЂЕВИЋ, 1954. у 15.00


ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље: МИЛОШ (БОГДАН) ЦВЈЕТИЋАНИН, 1965. у 13.30


КАЋ Месно гробље: ЈОВАН (МИЛАН) СТРАЈНИЋ, 1937. у 15.00

ВЕТЕРНИК Месно гробље: ЉУБА (ЈОВАН) ПЕШКИР, 1934. у 13.00

 

Искључења струје

Среда, 15. мај 2019, 13:40 извор: "Електровојводина" АД

 

Дана 16.05.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:. -

1.

Нови Сад

Которска:

08.30 – 10.00

2.

Сремска Каменица

Гаврила Принципа 54-58:

08.30 – 11.30

Дана 17.05.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:. -

1.

Нови Сад

Горње Сајлово према Руменачком путу од бр. 19 до бр.7, 2, 93А;
Владимира Грандића 1-15, 2-4;
Грофа Ђ.Бранковића од бр. 19 до бр. 15:

09.00 – 12.00

Народног фронта 14-18;
Подгоричка 2-8:

11.30 – 13.30

Булевар Цара Лазара 25-37;
НИС-бензинска пумпа:

08.30 – 10.30

Алексе Шантића 23-49;
Пушкинова 40:

08.00 – 10.00

2.

Сремска Каменица

Кетрин Макфел;
Иве Андрића:

10.30 – 11.30

3.

Сремски Карловци

Трг Карловачке Митрополије 3, 46;

Дунавска 1,2,7,8,9;
Фирме: Ресторан „Дунав“, семафор и репетитор:

08.45 – 11.45