#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 11. март

Среда, 10. април 2019, 15:55 извор: НовосадскаТВ

1.

Славица (Жарко) Шоштарић

1950.

Градско гробље

09:45

2.

Бранко (Пера) Степанов

1929.

Градско гробље - испраћај

10:30

3.

Милета (Петар) Цвекић

1933.

Градско гробље - испраћај

11:15

4.

Гордана (Драгољуб) Десница

1939.

Градско гробље - испраћај

12:00

5.

Миленко (Дамјан) Боришев

1937.

Градско гробље - испраћај

12:45

6.

Станојка (Макевија) Весовић

1944.

Градско гробље

13:30

7.

Живана (Ненад) Миленковић

1933.

Градско гробље

14:15

8.

Вера (Вељко) Недељковић

1936.

Градско гробље

15:00

9.

Магдалена (Павао) Шоп

1935.

Католичко гробље (Нови Сад)

13:00

 

Распоред сахрана и испраћаја за 10. март

Уторак, 9. април 2019, 14:56 извор: НовосадскаТВ

1.

Вељко (Ђорђе) Веселиновић

1930.

Градско гробље

10:30

2.

Хајрудин (Хасо) Омеровић

1935.

Градско гробље

11:15

3.

Мирослав (Радован) Миленковић

1950.

Градско гробље

12:00

4.

Божана (Сергије) Росић

1946.

Градско гробље

12:45

5.

Алексије (Новак) Фемић

1936.

Градско гробље

13:30

6.

Црногорка (Лазар) Топалски

1926.

Градско гробље

14:15

7.

Ружица (Лука) Радаковић

1937.

Градско гробље

15:00

8.

Лазар (Младен) Обрадовић

1927.

Успенско гробље (Нови Сад)

13:00

9.

Аница (Антон) Петровић

1937.

Ново гробље (Петроварадин)

13:00

10.

Антун (Еуген) Паличко

1936.

Нови Мајур (Петроварадин)

15:00

Искључења струје

Уторак, 9. април 2019, 13:25 извор: "Електровојводина" АД

Дана 10.04.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Руменка

Доситеја Обрадовића 2-68, 3, 47-69;
Омладинска 39, 43, 45;
Цара Лазара 2-66, 1-63;
Деспота Ј.Бранковића 9,11А;
Партизанска 22-34, 27-43;
Ослобођења 34, 36, 43-49;
Михајла Пупина 22-30, 21-31А;

СТУР „ГАГИ-ММ“:

09.00 – 12.00

2.

Каћ

Моше Пијаде 93-101, 75 до краја;
С.Шолаје 49-83:

08.30 – 11.00

Каћка шума и црпка Врбак:

09.00 – 11.00

Дана 10.04.2019. г. се због ВАНРЕДНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Сремска Каменица

Змајев трг 2 и 1;

Др. Б.Манојловића:

08.30 – 10.00

Дана 11.04.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Петефи Шандора 191, 182/Б, 194/Б;
Шумска 11Ф;
Шумска 11Х;

Шумска ББ:

10.00 – 12.00

Орахова од Р.Смиљанова до Змајевачкког пута;
Змајевачки пут од Велебитске до Савске:

08.00 – 11.00

2.

Сремска Каменица

Слободана Бајића 12-62, 21-55;

Петра Кочића 3-5;
Гајева 41-43:

08.30 – 12.00

3.

Ветерник

Краља Александра 20-36, 40-66, 15-37, 41, 45-75;
Вука Караџића 38-70, 37-75;
Добровољачка 30-44, 31-49;
Железничка 40-50, 1-7;
Школска 2-28, 1-17;
Војводе Бојовића 32-46, 37-73;
Владике Максима 5;
Амбуланта, Обданиште, ОШ „Михајло Пупин“ и Апотека:

09.00 – 12.00

Распоред сахрана и испраћаја за 9. април

Понедељак, 8. април 2019, 14:32 извор: НовосадскаТВ

1.

Зорка (Рада) Крмар

1925.

Градско гробље

09:45

2.

Милован (Ратко) Луковац

1942.

Градско гробље

10:30

3.

Илија (Стеван) Сердар

1951.

Градско гробље-Похрана урне

11:15

4.

Јерко (Роко) Фабиан

1953.

Градско гробље

12:00

5.

Мирослава (Славко) Новаковић

1928.

Градско гробље

12:45

6.

Нада (Лука) Крајиновић

1948.

Градско гробље

13:30

7.

Милан (Драгојло) Стојаковић

1939.

Градско гробље

14:15

8.

Ратко (Миле) Гутеша

1949.

Градско гробље

15:00

9.

Милутин (Никола) Алексов

1939.

Градско гробље

15:45

10.

Миланка (Лазар) Крунић

1953.

Алмашко гробље

13:00

11.

Мирјана (Богдан) Ракић

1938.

Алмашко гробље

15:00

Искључења струје

Понедељак, 8. април 2019, 13:35 извор: "Електровојводина" АД

 

Дана 09.04.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Исидоре Секулић:

09.00 – 14.00

Трг Каменског   9

Данила Киша     5,7

Школска   2-8, 14 и 3

ФИРМЕ: Виша струковна школа

11.30 – 13.30

Футошка    2-6

Ћирпанова   6, 8 и 1-21

Огњена Прице  1-9

08.30 – 10.30

Д.Давидовића од Омладинске до Низијске

Низијска 2-6а, 1-9а

08.30 – 12.00

Дана 10.04.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Руменка

Доситеја Обрадовића 2-68, 3, 47-69;
Омладинска 39, 43, 45;
Цара Лазара 2-66, 1-63;
Деспота Ј.Бранковића 9,11А;
Партизанска 22-34, 27-43;
Ослобођења 34, 36, 43-49;
Михајла Пупина 22-30, 21-31А;

СТУР „ГАГИ-ММ“:

09.00 – 12.00

2.

Каћ

Моше Пијаде 93-101, 75 до краја;
С.Шолаје 49-83:

08.30 – 11.00

Каћка шума и црпка Врбак:

09.00 – 11.00

dunav-lukoil.jpg