#
#

САОПШТЕЊА

Распоред сахрана и испраћаја за 3. април

Уторак, 2. април 2019, 14:43 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД  Градско гробље:

ТИБОР (ИШТВАН) КОВАЧ, 1942. у  9.45
ЂУРА (ЗОЛТАН) БРУНЕТ, 1970. у  10.30
МИРОСЛАВ (АЛЕКСАНДАР) РОКВИЋ, 1952. у  11.15
БЛАГОЈЕ (ПЕТАР) ДОЈЧИНОВИЋ, 1936. у  12.00
 
Католичко гробље: МИКЛОШ (НИКОЛА) ФИЦИНГЕР, 1951. у  13.00

ФУТОГ Централно гробље: СЛОБОДАН (СТЕВАН) ГАЛИЋ, 1934. у  13.00
ФУТОГ Горње старо гробље: МИЛИЦА (ПЕРО) ГВЕРО, 1941. у  15.00

Искључења струје

Уторак, 2. април 2019, 13:11 извор: "Електровојводина" АД

Дана 03.04.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Купалиште Штранд – сви локали на купалишту;
Булевар Деспота Стефана ББ;
Бивша фабрика П.Драпшин – локали (Кинеска четврт):

09.00 – 12.00

Р.Смиљанова од Велебитске до Орахове;
Милке Марковић;
Змајевачки пут 37;
Велебитска 21-25:

Булевар Цара Лазара 81-85;
Иве Андрића 1-5, 15;
Бановић Страхиње 2-6:

Склониште CII;

Склониште CIII;

08.00 – 10.00

Дрвене бараке поред ТС:

11.30 – 13.30

Дана 04.04.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Бановић Страхиње 8-20:

08.30 – 10.30

Народног фронта 72-80;
Иве Андрића 7-17;
Склониште:

11.30 – 13.30

Распоред сахрана и испраћаја за 2. април

Понедељак, 1. април 2019, 15:07 извор: НовосадскаТВ

1.

Ласло (Иштван) Клибан

1947.

Градско гробље

10:30

2.

Радојка (Славко) Опријан

1927.

Градско гробље

11:15

3.

Јелисавета (Јосип) Мијин

1946.

Градско гробље

12:00

4.

Надица (Мита) Митић

1934.

Градско гробље

12:45

5.

Александар (Зоран) Шкатарић

1978.

Градско гробље

13:30

6.

Славојка (Петар) Ивановић

1936.

Градско гробље

14:15

7.

Розалија (Андрија) Фараго

1933.

Градско гробље

15:00

8.

Анна (Михаљ) Бартха

1924.

Католичко гробље (Нови Сад)

13:00

9.

Милутин (Здравко) Николић

1956.

Каћ (Каћ) 

15:00

10.

Мирјана (Чедомир) Беатовић

1969.

Буковац (Буковац)

15:00

11.

Славко (Ленка) Павловић

1940.

Доње старо гробље (Футог)

15:00

Искључења струје

Понедељак, 1. април 2019, 13:42 извор: "Електровојводина" АД

 

Дана 02.04.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Болманска 9:

09.00 – 10.30

Морнарска 36, 38, 42, 44:

11.30 – 13.30

Теодора Павловића 22, 34, 36;
Олге Петров 25:

11.00 – 13.00

Сви објекти у кругу „Кинеске четврти“, Зеленило и Јахт клуб:

08.00 – 12.00

2.

Каћ

С.Шолаје од Његошеве до Светосавске:

08.30 – 12.00

Дана 03.04.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Купалиште Штранд – сви локали на купалишту;
Булевар Деспота Стефана ББ;
Бивша фабрика П.Драпшин – локали (Кинеска четврт):

09.00 – 12.00

Р.Смиљанова од Велебиткске до Орахове;
Милке Марковић;
Змајевачки пут 37;
Велебитска 21-25:

Булевар Цара Лазара 81-85;
Иве Андрића 1-5, 15;
Бановић Страхиње 2-6:

Склониште CII;

Склониште CIII;

08.00 – 10.00

Дрвене бараке поред ТС:

11.30 – 13.30

Распоред сахрана и испраћаја за 1. април

Понедељак, 1. април 2019, 12:39 извор: НовосадскаТВ

1.

Недељко (Душан) Аџић

1939.

Градско гробље

10:30

2.

Ингебург (Херман) Цвјетковић

1938.

Градско гробље

11:15

3.

Марија (Јан) Винковић

1931.

Градско гробље

12:00

4.

Меланија (Андрија) Москаљ

1936.

Градско гробље

12:45

5.

Милорад (Милисав) Тодоровић

1945.

Градско гробље

13:30

6.

Душан (Раде) Милићевић

1932.

Градско гробље

14:15

7.

Божидар (Љубомир) Крстић

1958.

Градско гробље

15:00

8.

Стојан (Бранко) Рајчетић

1944.

Алмашко гробље (Нови Сад)

11:00

9.

Ковинка (Вељко) Грујић

1923.

Алмашко гробље (Нови Сад)

13:00

10.

Зоран (Видосав) Стевановић

1949.

Ново гробље (Петроварадин)

13:00

11.

Биљана (Шпиро) Мишков

1976.

Ново гробље (Петроварадин)

15:00

12.

Душан (Кузман) Савић

1934.

Горње старо гробље (Футог)

13:00

dunav-lukoil.jpg