#
#

САОПШТЕЊА

Искључења струје

Уторак, 26. март 2019, 13:42 извор: НовосадскаТВ

 

Дана 27.03.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Десанке Максимовић;

Илије Гарашанина;
Нова;
Подунавска;
Старе циглане;
Нова 7;

Црпка Адице:

08.00 – 13.00

2.

Сремска Каменица

В.Путника 42-44;

П.Кочића 2-6:

08.30 – 13.30

3.

Будисава

Д.Ђерђа 95-179, 86-168;
П.Драпшина 40-52, 37-53;
В.Караџића 147-191, 152-198:

08.30 – 13.30

4.

Кисач

Део насеља Кисач од улице:  1. Маја, Шранковај, Ј.Колара, О.Марчока, Хурбанова, Војвођанска, Ј.Чмелика, Шафарикова, Ј.Коменског, Ј.Јесенског, Мачаткова, Бенешова, М.Карделиса, Железничка, Штурова, М.Тепића, Омладинска, Светосавска, В.Караџића и до ул. В.Танкосића;

Црпна станица:

08.30 – 12.00

Дана 28.03.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Галенсове зграде у Краљевом парку – Краљевића Марка ул. :

08.00 – 14.00

2.

Ветерник

9 Југовића 2,6-46, 11-13, 21-59;
Цара Душана Силног 70-86, 65, 75-79;
Војводе Путника 2-48;
С.Милетића 2-38, 1-47;
Цетињска 2-20, 1-21;
Исидоре Секулић 4-38, 1-39А;
Партизанска 28-50, 33-57;
Радничка 32, 34, 42-66, 70-82, 51-55;
19 Маја 2-22, 1-21, 25-33;
Авалска 12-34, 23-37, 41-45;
Фрушкогорска 44-56, 33-41;
Војводе Бојовића 1Б;
Пољотехна:

09.00 – 11.00

Распоред сахрана и испраћаја за 26. март

Понедељак, 25. март 2019, 15:39 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД  Градско гробље:
СЕКУЛА (МИЛОРАД) ГОЛУБОВИЋ, 1940. у  9.45
ДРЕНКА (МИКА)  ЋИРИЋ, 1925. у  11.15
САВКА (МИРКО) ХОРВАТ, 1934. у  12.00
ДЕЈАН (МОМЧИЛО) АЛЕКСИЋ, 1971. у  12.45
ЗВЕЗДАНА (СТЕВАН) ПАЈИЋ, 1931. у  13.30
 
Алмашко гробље: ЛАЗАР (РАДОСАВ) МИЛЕНКОВИЋ-АНТИЋ, 1956. у  13.00
ВЕТЕРНИК Месно гробље: ЈОСИП (ЈОСИП) МАТАТИЋ, 1955. у  13.00
ФУТОГ Централно гробље: САВА (МИЛАН) ВАЈКАНОВИЋ, 1940. у  13.00
 

Искључења струје

Понедељак, 25. март 2019, 14:28 извор: "Електровојводина" АД

Дана 26.03.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Бензинска пумпа „ЛУКОИЛ“

11.30 – 13.30

Булевар ослобођења 30

Зграда Лутрије Војводине

10.00 – 13.00

Бензинска пумпа, перионица

08.30 – 10.30

2.

Сремска Каменица

Део улица Ивана Горана Ковачића и Светосавска:

08.30 – 13.00

3.

Ченеј

Вука Караџића

Део међународног пута

Нова

09.30 – 14.00

4.

Сремски Карловци

Део насеља Ср.Карловци од ул:

Ешиковац(Нова), Белило(Страж. пут), Пупинова, Стражиловска, Људевита Гаја, Сремска, Карловачког мира, Матошева, Загребачка, Ивана Филиповића, М. Стратимировића, Београдска, Гробљанска, Јована Живановића, Виноградарска, Гробљанска, С.Марковића и до улице Округлићева.

Цело насеље Чортановци

ФИРМЕ:

Црпна станица, Мушки интернат, Зем. Задруга, Ватрогасни дом

08.00 – 10.00

5.

Будисава

Део улица Железничка и Петефи Шандора:

08.30 – 13.30

6.

Ветерник

Школска  2-28 и 1-19

Краља Александра  4-66 и 1-37, 45-69

Војводе Бојовића  32-46 и 37-73

Владике Максима  5

Вука Караџића  38-58, 68-70 и 37-49, 71-75

Добровољачка  2-44 и 1-25, 31-49

Железничка 40-50 и 1-7

Николе Тесле  2-12 и 1-13

Омладинска 2-6, 10-34

ФИРМЕ:

О.Ш. „М.Пупин“, амбуланта, обданиште, предајник, аутоплац, пумпа, трафика, Пошта, Дом културе, Месна заједница, склониште

09.00 – 11.00

Дана 27.03.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Десанке Максимовић;

Илије Гарашанина;
Нова;
Подунавска;
Старе циглане;
Нова 7;

Црпка Адице:

08.00 – 13.00

2.

Сремска Каменица

В.Путника 42-44;

П.Кочића 2-6:

08.30 – 13.30

3.

Будисава

Д.Ђерђа 95-179, 86-168;
П.Драпшина 40-52, 37-53;
В.Караџића 147-191, 152-198:

08.30 – 13.30

4.

Кисач

Део насеља Кисач од улице:  1. Маја, Шранковај, Ј.Колара, О.Марчока, Хурбанова, Војвођанска, Ј.Чмелика, Шафарикова, Ј.Коменског, Ј.Јесенског, Мачаткова, Бенешова, М.Карделиса, Железничка, Штурова, М.Тепића, Омладинска, Светосавска, В.Караџића и до ул. В.Танкосића;

Црпна станица:

08.30 – 12.00

Распоред сахрана и испраћаја за 25. март

Субота, 23. март 2019, 22:14 извор: НовосадскаТВ

НОВИ САД  Градско гробље:


МИЛИЦА (ОЗРЕН) ЂУРИЋ,  1928. у 10.30
ДАНИЦА (ГАВРО) РАДОВИЋ , 1940. у 11.15
СВЕТОЗАР (ДУШАН) РАДИН, 1950. у 12.00
БРАНКО (КОСТА) БОШКОВИЋ, 1929. у 12.45
МИРЈАНА (ДАНИЛО) МАРИЈАНСКИ, 1926.  у 13:30
ДРАГИЦА (МИЛИВОЈ) МИЈАТОВ, 1942. у  14:15
КАРОЉ (ЂУРА) СЛОВАК, 1956. у 15:00

СРЕМСКА КАМЕНИЦА Католичко гробље: ЈОСИП    (АНДРИЈА) СЕЛИР, 1943. у 13.00
ПЕТРОВАРАДИН Ново гробље:  ВЕРИЦА (СЛАВКО) СИМОВИЋ, 1920. у 13.00
ФУТОГ Доње старо гробље:  ЉУБИЦА (ИЛИЈА) САВИЋ, 1959. у 13.00
ФУТОГ Централно гробље:  СОЊА (СВЕТОЗАР) ЈОВАНОВИЋ, 1961. у 15.00
КОВИЉ  Доње гробље:  РАДОСЛАВ (ЂОРЂЕ) ПЕНИЋ, 1935. у 13.00

Искључења струје

Петак, 22. март 2019, 15:00 извор: НовосадскаТВ

Дана 25.03.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Толстојева 35-49:

08.00 – 11.30

Бул. патријарха Павла 11-25а

11.30 – 13.00

Руђера Бошковића

Браће Кркљуш између Лазе Нанчића и Руђера Бошковича

09.00 – 12.30

2.

Ветерник

Део насеља Ветерник од ул.: М.Тепића, Новосадски пут, Нова 93, Нова 101, Нова 102, Нова 103, Нова 104, Нова 105, Нова 106, Коледарска и до улице Додолска:
ЗИГ ТРАДЕ и Црпка:

08.30 – 10.30

Соње Маринковић 2А, 2Б, 24-28, 34-72, 1А, 43;
Милана Тепића 24-28, 59;
Војводе Мишића 4-56, 1-51;
Саве Ковачевића 24-50, 21-49;
Цара Лазара 32-60, 29-57;
Три багрема 61, 63;
Пословни објекат ЗИГ ТРАДЕ, Пекара, Хидроцел и Нексе д.о.о.:

11.30 – 13.30

3.

Будисава

Део улица Цара Душана и Партизанска:

08.30 – 13.30

Део улице Војвођанска:

Дана 26.03.2019. г. се због ПЛАНИРАНИХ  радова у ел.мрежи искључују:

1.

Нови Сад

Школска  2-28 и 1-19

Краља Александра  4-66 и 1-37, 45-69

Војводе Бојовића  32-46 и 37-73

Владике Максима  5

Вука Караџића  38-58, 68-70 и 37-49, 71-75

Добровољачка  2-44 и 1-25, 31-49

Железничка 40-50 и 1-7

Николе Тесле  2-12 и 1-13

Омладинска 2-6, 10-34

ФИРМЕ:

О.Ш. „М.Пупин“, амбуланта, обданиште, предајник, аутоплац, пумпа, трафика, Пошта, Дом културе, Месна заједница, склониште

09.00 – 11.00

Бензинска пумпа „ЛУКОИЛ“

11.30 – 13.30

Булевар ослобођења 30

Зграда Лутрије Војводине

10.00 – 13.00

Бензинска пумпа, перионица

08.30 – 10.30

2.

Сремска Каменица

Део улица Ивана Горана Ковачића и Светосавска:

08.30 – 13.00

3.

Ченеј

Вука Караџића

Део међународног пута

Нова

09.30 – 14.00

4.

Сремски Карловци

Део насења Ср.Карловци од ул:

Ешиковац(Нова), Белило(Страж. пут), Пупинова, Стражиловска, Људевита Гаја, Сремска, Карловачког мира, Матошева, Загребачка, Ивана Филиповића, М. Стратимировића, Београдска, Гробљанска, Јована Живановића, Виноградарска, Гробљанска, С.Марковића и до улице Округлићева.

Цело насеље Чортановци

ФИРМЕ:

Црпна станица, Мушки интернат, Зем. Задруга, Ватрогасни дом

08.00 – 10.00

5.

Будисава

Део улица Железничка и Петефи Шандора:

08.30 – 13.30

dunav-lukoil.jpg